top of page
ÜRÜNLERİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN


 

Büyü yeni Dünya'ya kurumsal kimliğinizi entegre ediyor, marka ve ürün bilinirliğinizi arttırıp, grafik tasarım, ürün fotoğrafçılığı, reklam filmleri, internet reklamları, sosyal medya danışmanlığı, seo optimizasyonları gibi alanlarda profesyonel kadromuzlara sizlere pratik çözümler üretiyoruz. 

c79fd1_acbb14adb80640a484e8c55bb45077cc.
REKLAM FİLMİ

Başarılı bir tanıtım filmi hazırlamak için önce ürün, kurum ya da kuruluşu en doğru şekilde ifade eden senaryo tasarlanmalıdır. Bu senaryo dahilinde hedef kitle ve konuya en uygun anlatım şekli belirlenir. Kurumunuzu ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel ekibimizle birlikte kurgudan casta, dekordan senaryoya kadar çeşitli hizmetlerimizle tanıtım filmleri süreciniz boyunca yanınızdayız.

ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

 Reklam ve görselliğin kurumsal firmalar için günden güne önem kazandığı yeni dünya da ürünlerinizin profesyonel bir şekilde fotoğraflanması firmanızın marka değerini arttıracaktır.

 Rekabet gücünüzün artması için kısa vadeli ve kalitesiz fotoğraflar yerine profesyonel ürün çekimleri satışlarınızı gözle görülür bir oranda arttıracaktır.

AJANS HİZMETİ

Firmanızın sosyal medya yönetimi, ürün fotoğraf çekimi, grafik tasarım, reklam ve tanıtım filmi, hedef kitle ve pazar analizleri, marka bilinirliğini arttırma, google ve diğer sosyal medya platformlarında öne çıkarılması, backlink, seo çalışmaları gibi bir çok alanda profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

​​Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde yönetiyoruz. Grafik tasarım, çekiliş ve diğer kampanyaların düzenlenmesi, takipçi arttırılması, analiz, gibi bir çok alanda farklı paketlerle ihtiyaç ve bütçenizi uygun hizmetler.

İŞLERİMİZ
bottom of page